Radca prawny dla podmiotów gospodarczych

Kancelaria służy pomocą

szerokiemu spectrum przedsiębiorców: od osób jednoosobowo prowadzących działalność gospodarczą, po podmioty działające w oparciu o przepisy Kodeksu spółek handlowych.

Doradzamy w zakresie spraw wynikających z Kodeksu cywilnego, w tym przede wszystkim zajmujemy się odzyskiwaniem wierzytelności.

Opiniujemy i sporządzamy projekty umów, udzielamy bieżących porad i konsultacji. Zajmujemy się także tematami związanymi z RODO.

Pomagamy rozstrzygać spory pomiędzy przedsiębiorcami, prowadzimy mediacje, reprezentujemy klientów w postępowaniach sądowych oraz na etapie postępowania egzekucyjnego.

Dochodzimy należnych odszkodowań, prowadzimy sprawy z zakresu prawa antymonopolowego (postępowania prowadzone przez Prezesa UOKiK).

Kancelaria zajmuje się także szerokim zakresem spraw wynikających z przepisów Prawa telekomunikacyjnego, w tym sprawami związanymi z regulacjami rynków właściwych (postępowania prowadzone przez Prezesa UKE).

Kancelaria prowadzi też różnorodne sprawy z zakresu prawa administracyjnego, od reprezentowania klientów w postępowaniach przed organami administracji po prowadzenie spraw przed sądami administracyjnymi.

Prowadzimy stałą współpracę z Biurem Rachunkowym Cento prowadzonym przez Jolantę Wiśniewską w Luboniu, przy ul. Harcerskiej 12 – http://www.biuro-cento.pl/ . Dzięki temu podejmujemy się prowadzenia spraw o dużym stopniu skomplikowania pod względem finansowym. Ponadto, oferujemy wspólnie atrakcyjne warunki współpracy podmiotom, które zainteresowane są stałą obsługą prawno-księgową.

W niezbędnych przypadkach, współpracujemy z tłumaczem przysięgłym języka angielskiego Magdaleną Stefańską-Steven, która przygotowuje niezbędne tłumaczenia wykorzystywanych w postępowaniach dokumentów.

KLDG Kancelaria Prawna

Kontakt

W celu umówienia terminu spotkania, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Adres

ul. Diamentowa 22
62-070 Konarzewo

Telefon

Napisz do nas